Klimatizace

Rádi vám zdarma zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku na montáž klimatizace. Provádíme montáž klimatizací značek SAMSUNG, LG. SINCLAIR, MIDEA, GREE, CARRIER, MITSUBISHI. Po předchozí dohodě umíme dodat jakéhokoliv výrobce.

MT klimatizace

A jaká klimatizace bude nejvhodnější pro vás?

SPLIT klimatizační jednotky – Jedná se o dělený systém klimatizace, která je vhodná do malého bytu či konkrétního pokoje. U většiny výrobců se dělí na rezidenční a komerční. Jak už vyplývá z názvu, jsou rezidenční jednotky určeny pro instalace v rodinných domech či bytech a převážně pro sezónní chlazení. Naopak komerční klimatizace je určena pro celoroční provoz a zvládne i delší instalační trasy. Dnes i rezidenční klimatizace zvládne teploty okolo -15 °C . Nicméně pro instalaci například do serveroven jsou naprosto nevhodné.

MULTI SPLIT klimatizační jednotky – Opět dělená klimatizace. Venkovní jednotka zvládne až 5 vnitřních jednotek. To šetří místem venkovního prostoru a elektrickou energii. Je vhodná do větších bytů a rodinných domů.

VRV klimatizační jednotky – Jedná se o systém pro administrativní budovy nebo speciální aplikace. Na rozdíl od MULTI SPLIT systému se od venkovní jednotky vede jeden pár potrubí a lze na něj napojit několik desítek vnitřních jednotek. Výkon venkovních jednotek může dosahovat až stovky kW.

MOBILNÍ klimatizační jednotky – Jedná se o tzv. ALL IN ONE jednotku. Venkovní i vnitřní jednotka je v jednom boxu. V podstatě je potřeba pouze vyvést hadici o průměru cca 160 mm ven a můžete chladit. Pro někoho ovšem může být nevýhodou velká hlučnost v ochlazovaném prostoru a nízký chladící výkon.

V této oblasti vám rádi nabídneme:

  • Konzultace zdarma
  • Návrh realizace vč. projektové dokumentace
  • Záruční i pozáruční servis

Kontrola úniku chladiva