Vzduchotechnika

Pod pojmem vzduchotechnika si dnes většina lidí představí velké pozinkované potrubí, zavěšené na stropě supermarketu a mohutnými vyústkami. Co vlastně do vzduchotechniky patří?


DOMÁCÍ VZDUCHOTECHNIKA
Zde patří úplné základy. Malé axiální, ale i radiální ventilátory, které slouží pro odsávání WC a koupelen. Mezi trochu sofistikovanější řešení pro domácnost patří malé rekuperační jednotky se vzduchovým výkonem od 150 – 1 000 m3/h. Jednotky slouží k řízenému větrání vaší domácnosti. Díky řízenému větrání s rekuperací nebudete mít potřebu větrat přirozeně pomocí oken. Tím uspoříte náklady na topení. Vzhledem k tomu, že dnes se náklady na topení díky tepelným čerpadlům a účinným zateplovacím materiálům budov snížili na minimum, je návratnost rekuperace poměrně dlouhá a jedná se tedy spíše o komfortní řešení.

PRŮMYSLOVÁ VZDUCHOTECHNIKA
Zde patří malé i velké VZT jednotky pro větrání skladů, kancelářských budov, laboratoří nebo nejrůznějších gastro provozů. Vzduchotechnika nejsou pouze dva ventilátory a propojené VZT potrubím. Mnohdy se jedná o velmi složitá zařízení. Proto je třeba vždy odborného návrhu včetně výpočtu potřebného vzduch, teploty a vlhkosti.

SPECIÁLNÍ VZDUCHOTECHNIKA
Jedná se o speciální aplikace jako jsou kyselinovzdorné ventilátory, odsávání inertních plynů, nebo třeba sypkých materiálů.

V této oblasti vám rádi nabídneme:

Konzultace zdarma

Návrh řešení vč. projektové dokumentace

Dodávku a montáž VZT

Záruční a pozáruční servis

Kontrolu požárních klapek

Kontrolu požárních ucpávek

Reference

No blogs found

No blogs found

Kontakt

Pokud jste se rozhodli řešit vaši situaci v pozdních hodinách nebo prostě jen upřednostňujete psanou formu, pošlete nám vzkaz pomocí kontaktního formuláře. Rádi se vám ozveme s nabídkou řešení.

Křepelčí 1019/6, 641 00 Brno

IČ: 09578773

DIČ: CZ09578773

Spisová značka: C 119610 vedená u Krajského soudu v Brně

Křepelčí 1019/6, 641 00 Brno-Brno-Žebětín, Česko
Křepelčí 1019/6, 641 00 Brno-Brno-Žebětín, Česko

Odesláním formuláře souhalsíte se soubory Cookies.

© MT klimatizace s.r.o. - 2023 - Všechna práva vyhrazena